ORIGINÁLNÍ ÚNĚTICKÉ PIVNÍ STÁNKY

Náš pivovar pro vás připravil místa rychlého a přitom kvalitního občerstvení — Únětické stánky. Najdete je v turisticky zajímavých oblastech po celém Česku. V každém stánku se můžete osvěžit dobře ošetřeným a vychlazeným Únětickým pivem, čepovaným do skla. A dát si něco dobrého k zakousnutí, třeba šťavnaté trhané vepřové maso, vymazlený hovězí burger, lahodně se táhnoucí grilovaný hermelín a podobně. Samozřejmostí je i kvalitní káva.

STÁNEK ÚHOLIČKYPODMORÁŇ

Dočasně uzavřeno na zimní sezónu (Čt–Ne | 11–19 h)

Čeká vás uprostřed půvabné přírody na levém břehu Vltavy v osadě Podmoráň poblíž nádraží a přívozu Úholičky. Dostanete se sem vlakem z Masarykova nádraží, na kole cyklostezkou podél řeky nebo po vodě lodí.
V okolí se můžete kochat pohledem na zalesněné skalnaté kopce lemující údolí Vltavy a Podmoráňského potoka. Po naučné stezce „Rozhlédni se, člověče“ můžete  vylézt na vrchol kopce Stříbrníku (311 m n. m.) s krásnou vyhlídkou, navštívit pravěké hradiště Řivnáč, vodopád ve skalách, nebo další Podmoráňskou vyhlídku na údolí Vltavy v masivu Moráňských skal. Po místních zajímavostech vás provedou turistické směrovky a informační tabule. Pak se můžete vydat na přemyslovské hradiště v Levém Hradci a přes Alšovu vyhlídku na Kozích hřbetech výlet zakončit posezením na zahrádce Únětického pivovarského hostince.

Nabízíme pochoutky na grilu a lehké pokrmy pro výletníky a cyklisty. Na čepu najdete výběr z Únětických piv, limonádu pro děti a sportovce, ale i prosecco a míchané letní nápoje vhodné zejména pro dámy. Před stánkem je posezení pro přibližně 60 osob.

Více informací na Facebook stránce stánku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lucka & Štěpán

 

PROVOZNÍ DOBA PIVOVARU
Po–Pá | 8–17 h

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Únětický pivovar a.s., Rýznerova 19, 252 62 Únětice, IČO: 24736708 DIČ: CZ 24736708