ORIGINÁLNÍ ÚNĚTICKÉ PIVNÍ STÁNKY

Náš pivovar pro vás připravil místa rychlého a přitom kvalitního občerstvení — Únětické stánky. Najdete je v turisticky zajímavých oblastech po celém Česku. V každém stánku se můžete osvěžit dobře ošetřeným a vychlazeným Únětickým pivem, čepovaným do skla. A dát si něco dobrého k zakousnutí, třeba šťavnaté trhané vepřové maso, vymazlený hovězí burger, lahodně se táhnoucí grilovaný hermelín a podobně. Samozřejmostí je i kvalitní káva.

STÁNEK ÚHOLIČKYPODMORÁŇ

Po — Pá | 15 — 22 h

So — Ne | 10 — 22 h

Čeká vás uprostřed půvabné přírody na levém břehu Vltavy v osadě Podmoráň poblíž nádraží a přívozu Úholičky. Dostanete se sem vlakem z Masarykova nádraží, na kole cyklostezkou podél řeky nebo po vodě lodí.
V okolí se můžete kochat pohledem na zalesněné skalnaté kopce lemující údolí Vltavy a Podmoráňského potoka. Po naučné stezce „Rozhlédni se, člověče“ můžete  vylézt na vrchol kopce Stříbrníku (311 m n. m.) s krásnou vyhlídkou, navštívit pravěké hradiště Řivnáč, vodopád ve skalách, nebo další Podmoráňskou vyhlídku na údolí Vltavy v masivu Moráňských skal. Po místních zajímavostech vás provedou turistické směrovky a informační tabule. Pak se můžete vydat na přemyslovské hradiště v Levém Hradci a přes Alšovu vyhlídku na Kozích hřbetech výlet zakončit posezením na zahrádce Únětického pivovarského hostince.

Nabízíme pochoutky na grilu a lehké pokrmy pro výletníky a cyklisty. Na čepu najdete výběr z Únětických piv, limonádu pro děti a sportovce, ale i míchané letní nápoje vhodné zejména pro dámy. Před stánkem je posezení pro přibližně 60 osob.

Více informací na Facebook stránce stánku nebo na tel Marek Cejnar 773 951 188

PROVOZNÍ DOBA PIVOVARU
Po–Pá | 8–17 h

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Únětický pivovar a.s., Rýznerova 19, 252 62 Únětice, IČO: 24736708 DIČ: CZ 24736708