NAŠI LIDÉ

Štěpán Tkadlec

ředitel pivovaru
První várku piva uvařil v roce 1994 v Pivovaru Chýně. Vystudoval pivovarskou průmyslovku a Vysokou školu chemicko-technologickou, obor sladařství a pivovarství. Po studiu nastoupil jako vedoucí laboratoře v Pivovaru Braník. Od té doby vystřídal řadu technických a manažerských pozic v pivovarském průmyslu. V roce 2010 společně s manželkou Lucií a s podporou přátel znovuotevřeli Únětický pivovar.

 

 

 

Lucie Tkadlecová

ředitelka prodeje
Absolvovala Vysokou školu chemicko-technologickou, obor technologie vody a životního prostředí. Po studiu pracovala v oblasti finančního a projektového managementu u firem Pepsi-Cola a pivovar Staropramen. Po návratu z dvojnásobné mateřské dovolené s manželem Štěpánem úspěšně rozjela společný projekt záchrany a modernizace Únětického pivovaru.

 

 

 

Jan Lumbert

sládek
Absolvoval Střední odborné učiliště potravinářské, obor sladovník. Svou pivovarskou praxi začal v pivovaru Měšťan v Praze. Po jeho uzavření přešel do Staropramenu, kde působil přes dvanáct let. Zde si prošel celý proces výroby piva od varny až po filtraci. Společně se svým kolegou Martinem Masáčkem a vrchním sládkem Vladimírem Černohorským v květnu roku 2011 uvařil první várku Únětického piva v obnoveném pivovaru.

 

 

 

Marek Polák

provozní hostince
Náš nejmladší kolega. Vystudoval stavební průmyslovku, ale ze stavebnictví přešel do gastronomie. Zkušenosti nasbíral například v Restauraci Obecní dům, Café Savoy nebo v Restauraci Mánes. Do Únětic přišel s cílem vybudovat z Pivovarského hostince nejlepší hospodu na levém břehu Vltavy. Stojí také za ideou Únětických food-trucků. Svoje vize naplňuje s plným nasazením a jako správný boxer se nikdy nevzdává.

 

 

 

Ondřej Bártík

šéf rozvozu piva
V Únětickém pivovaru začínal před deseti lety jako závozník. Za tu dobu se dokázal oženit, zplodit tři syny, rozvézt nepočítaně hektolitrů piva a povýšit. Dnes se svými kolegy zajišťuje kompletní logistiku rozvozu Únětického piva. Dle metodiky vedoucího tábora lze jeho profil shrnout slovy: v kolektivu oblíben, v restauracích kladně hodnocen, kádrová rezerva.

 

 

 

Ivan Chramosil

sládek — legenda
Celých 44 let vařil v pražském pivovaru U Fleků světoznámý tmavý ležák. Člen porot mnoha prestižních světových soutěží v degustaci piva, nositel titulu Sládek roku, vešel do Síně slávy Českého svazu pivovarů a sladoven. V našem pivovaru bdí nad kvalitou pravidelnou degustací Únětického piva jednou týdně i konzultacemi v oblasti technologie výroby piva. Živoucí důkaz skutečnosti, že dobré pivo může dělat jedině dobrý člověk.

PROVOZNÍ DOBA PIVOVARU
Po–Pá | 8–17 h

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Únětický pivovar a.s., Rýznerova 19, 252 62 Únětice, IČO: 24736708 DIČ: CZ 24736708