ÚNĚTICKÝ PIVOVARSKÝ HOSTINEC – PILÍŘ PIVNÍ ČESKÉ KULTURY

Pro náš útulný pivovarský hostinec jsme zrekonstruovali historické prostory sladového humna. Najdete ho hned za bránou Únětického pivovaru. Zdejší chloubou jsou původní klenby a unikátní kamenný pilíř s vytesaným letopočtem 1710, kdy byl pivovar založen.

Hostinec se stal oblíbeným cílem rodin s dětmi, víkendových výletníků a cyklistů ze širokého okolí, stejně jako návštěvníků koncertů a dalších akcí, konaných v pivovaru. Vaříme pro vás převážně rychlá a jednoduchá jídla české kuchyně z čerstvých a regionálních surovin, doplněná domácími dezerty a saláty. Nabízíme také vegetariánské a bezlepkové pokrmy.

Na čepu máme vždy poctivé Únětické pivo přímo z pivovarských tanků, doplněné sezónními speciály a oblíbenou švestkovou limonádou.

Od lat gram w różnych kasynach online i mogę powiedzieć, że teraz taka sfera jest tak rozwinięta. Istnieją setki różnych kasyn i gier, ale znalezienie takiego, na którym można polegać, nadal jest trudne. Gram na stronie https://bizzopl.com/ od dawna, ponieważ udostępnia ona wszystkie najlepsze i najpopularniejsze gry, przyjazny interfejs użytkownika oraz wiele bonusów i darmowych spinów.

 

Na víkendových gastro akcích v průběhu celého roku nabízíme výběr z české zvěřiny, speciality laděné k našemu pivu, oblíbené staročeské zabíjačky nebo Svatováclavské husí hody. V hostinci si můžete také koupit upomínkové předměty a pivo s sebou v PET lahvích.

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Sodexo a Cheque Déjeuner, platit lze také kartami Visa a Mastercard. Děti, batůžkáři a cyklisté jsou u nás vždy vítáni!

Vejde se k nám: do výčepu se salonkem 150 hostů + na zahrádku 110 hostů.

VÁNOČNÍ VEČÍREK V ÚNĚTICKÉM PIVOVARU 

Přijďte si užít adventní čas do historického prostředí pivovaru. Vychutnejte si ověřené blahodárné účinky Únětického Vánočního speciálu polotmavé 13° propojené s tradiční českou kuchyní nebo Vám připravíme raut dle Vašich přání.

Náš sládek Vás provede výrobními prostory pivovaru, ochutnáte pivo přímo z ležáckého tanku v našem sklepě.

Večer je možné doplnit turnajem v pétanque na krytém hřišti, které se jako jediné v Evropě, a možná i na světě, nachází přímo v pivovaru vedle varny.

Pro více informací volejte 732 337 688 nebo pište: vycep@unetickypivovar.cz 

 

 

 

PROVOZNÍ DOBA HOSTINCE
Po–Čt | 11–22 h
Pá–So |  11–23 h
Ne | 11–21 h

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Únětický výčep s.r.o.
Rýznerova 19, 252 62 Únětice
IČO: 24128023, DIČ: CZ 24128023