ORIGINÁLNÍ ÚNĚTICKÉ PIVNÍ STÁNKY

Náš pivovar pro vás připravil místa rychlého a přitom kvalitního občerstvení — Únětické stánky. Najdete je v turisticky zajímavých oblastech po celém Česku. V každém stánku se můžete osvěžit dobře ošetřeným a vychlazeným Únětickým pivem, čepovaným do skla. A dát si něco dobrého k zakousnutí, třeba šťavnaté trhané vepřové maso, vymazlený hovězí burger, lahodně se táhnoucí grilovaný hermelín a podobně. Samozřejmostí je i kvalitní káva.

STÁNEK ÚHOLIČKYPODMORÁŇ

Dočasně uzavřeno na zimní sezónu.

Čeká vás uprostřed půvabné přírody na levém břehu Vltavy v osadě Podmoráň poblíž nádraží a přívozu Úholičky. Dostanete se sem vlakem z Masarykova nádraží, na kole cyklostezkou podél řeky nebo po vodě lodí.
V okolí se můžete kochat pohledem na zalesněné skalnaté kopce lemující údolí Vltavy a Podmoráňského potoka. Po naučné stezce „Rozhlédni se, člověče“ můžete  vylézt na vrchol kopce Stříbrníku (311 m n. m.) s krásnou vyhlídkou, navštívit pravěké hradiště Řivnáč, vodopád ve skalách, nebo další Podmoráňskou vyhlídku na údolí Vltavy v masivu Moráňských skal. Po místních zajímavostech vás provedou turistické směrovky a informační tabule. Pak se můžete vydat na přemyslovské hradiště v Levém Hradci a přes Alšovu vyhlídku na Kozích hřbetech výlet zakončit posezením na zahrádce Únětického pivovarského hostince.

Nabízíme pochoutky na grilu a lehké pokrmy pro výletníky a cyklisty. Na čepu najdete výběr z Únětických piv, limonádu pro děti a sportovce, ale i míchané letní nápoje vhodné zejména pro dámy. Před stánkem je posezení pro přibližně 60 osob.

Více informací na Facebook stránce stánku nebo na tel Marek Cejnar 773 951 188

 

STÁNEK KOLOVNA ZOONATROJA 

Otevírací doba vždy aktuální na Google maps Kolovna ZOOna, obecně nyní takto, změna vyhrazena dle počasí atd. A do budoucna budeme prodlužovat. 

Po | zavřeno

Út | zavřeno

St–Pá | 14–19 h

So–Ne | 11–19 h

Další Únětický stánek se nachází hned vedle Zoologické zahrady hl. m. Prahy v nádherné lokalitě Troja, kam se snadno dostanete MHD na zastávku Zoologická zahrada, případně procházkou ze Stromovky, či na kole nebo bruslích po cyklostezce z centra směr ZOO, Klecany.  

Industriální areál bývalého Trojského pivovaru byl několik let znám jako Art&FoodZOOna, nyní jej noví majitelé pojmenovali Kolovna ZOOna, jelikož v areálu vybudovali rozsáhlou prodejnu cyklistického vybavení a kol, Kolovnu. Kolovna zde pořádá také oblíbené cyklistické eventy, vyjížďky apod. 

Únětický stánek stojí na nádvoří tohoto areálu a jeho součástí je krásná dřevěná terasa, kde si můžete užívat sluneční paprsky, anebo také rozsáhlá krytá část pro případ deště. Do budoucna je v plánu i dětská zoona a chill zoona s hamakami apod. 

Ve stánku Vám rádi připravíme např. palačinky slané i sladké anebo bagetu s trhaným vepřovým, čedarem a jalapeño, na čepu máme aktuálně Únětickou filtrovanou 10,7° a Únětickou nefiltrovanou 12°, malinovku pro děti anebo zázvorové pivo pro ty, co rádi vyzkouší něco nového. 

Aktuální otevírací doba vždy na Google maps Kolovna ZOOna.

Více informací a aktualit najdete na facebook stránce.

PROVOZNÍ DOBA PIVOVARU
Po–Pá | 8–17 h

KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Únětický pivovar a.s., Rýznerova 19, 252 62 Únětice, IČO: 24736708 DIČ: CZ 24736708